Hyresbostaden har markerats som uthyrd av hyresvärden. Den blir kanske ledig igen om den valda hyresgästen tackar nej. Annars har vi fortfarande liknande hyresbostäder till dig.
Här bor du centralt med Stortorget och Resecentrum några minuters promenad från bostaden. Nära till flera mataffärer, butiker och restauranger.
Lägenhet nära centrum med inglasad balkong och egen tvättmaskin
Välkommen till denna trea som erbjuder både komfort och bekvämlighet. Lägenheten är belägen nära centrum, vilket ger dig närhet till allt staden har att erbjuda. Den inglasade balkongen är perfekt för avkoppling och njutning året runt.
Kvarteret nära city är byggt 1963-65 och här finns både tegelröda trevåningshus och femvåningshus med gul fasad. Det finns hiss i de högre husen. Lägenheterna är mycket prisvärda, välplanerade och alla har balkong. På innergården finns en lekplats och gräsmattor för bollekar. Parkera din bil på gården eller i fastighetens varmgarage.