Hyresbostaden har markerats som uthyrd av hyresvärden. Den blir kanske ledig igen om den valda hyresgästen tackar nej. Annars har vi fortfarande liknande hyresbostäder till dig.
En tvåa på 52 m2 i Almedal med stor balkong med eftermiddagssol. Ett par minuters promenad ner för backen så når du spårvagnen som snabbt tar dig till korsvägen eller vidare in till centrum. 15 minuter att promenera till Korsvägen/Liseberg. I området finns både Willys och Ica Maxi, samt restauranger och pizzeria. Mölndals Galleria ligger bara 15 min bort med cykel.
Lägenheten kan hyras omöblerad eller delvis möblerad. Finns en egen parkering. I hyran ingår den fasta elavgiften men du får betala för det du förbrukar. Det är ett väldigt lugnt område och inga grannar som stör.