Hyresbostaden har markerats som uthyrd av hyresvärden. Den blir kanske ledig igen om den valda hyresgästen tackar nej. Annars har vi fortfarande liknande hyresbostäder till dig.
En lägenhet på andra våningen i ett hus med ett härligt läge vid havet i Frillesås. Ni når havet efter en kort promenad längs stigen från huset. En trappa på husets gavelsida leder upp till andra våningen. Lägenheten har ett stort vardagsrum med pentry och en matplats med utgång till balkong. Ett sovrum har två enkelsängar och det andra har en enkelsäng. Vardagsrummet har har en
sittsoffa samt en bäddsoffa. TV med gratis wifi. Det finns ett ljust badrum med dusch och tvättmaskin. Det finns mataffär Coop,Lantmannabutik och andra butiker inom gångavstånd, 10 min. vid Kung Frilles Torg. Allmänna kommunikationer är goda.
Buss från Torget till Åsas Tågstation på 10 minuter. Pendeltåg till Gbg vaje timma dagtid. Restid ca. 25-30 minuter till Gbg:s Centralstn.