Välkommen till ett mycket trevligt, ljust och modernt nykonverterat hörnradhus, beläget högst upp på Sjöudden i attraktiva Saltsjöbaden. Här bor du i en lugn och ostörd grönskande miljö, med vacker sjöutsikt och endast cirka 100 meter till vattnet, båtplatser och hamn.
Bostaden är mycket ljus och solig och erbjuder en härlig kombination av inne- och utemiljö. Du har en balkong på ena sidan och en rymlig och trivsam uteplats/terrass på den andra – perfekt för avkoppling och sociala stunder.
Radhuset är smakfullt möblerat med högkvalitativa möbler och sängar och passar perfekt för ett par eller en familj på 3–5 personer. Det finns även ett sovrum som med fördel kan delas av två barn.
Som boende finns möjlighet att boka en stor och välutrustad tvättstuga i bostadsrättsföreningen. Parkering för en bil finns tillgänglig.
Detta är ett fantastiskt boende för dig som söker närhet till natur och vatten, samtidigt som du har goda möjligheter att ta dig in till Stockholm.
Bostaden är ute till försäljning och vi behöver därför ha möjlighet att hålla visningar från och med påsk. Fler bilder kan skickas vid önskemål.