Hyresbostaden har markerats som uthyrd av hyresvärden. Den blir kanske ledig igen om den valda hyresgästen tackar nej. Annars har vi fortfarande liknande hyresbostäder till dig.
Behåll dina köpoäng!
Lägenheten renoveras innan inflyttning: nytt golv och nymålade väggar, nya vitvaror och nylackerade köksluckor.
Lägenhet på andra våning med tillgång till gemensam trädgård.
I detta vita tvåvåningshus finns 8 ettor, fördelade på fyra ingångar med två lägenheter i varje ingång. Cykelförråd finns i ett separat hus på parkeringen. Här ingår inte trappstädning.
I Rydal finns Rydals museum och det välbevarade spinneriet med både tillfälliga och permanenta utställningar. Från Rydal är det ett par kilometer till Kinna där du hittar affärer, skola och knytpunkt för kollektivtrafik med mera. Det finns även bussförbindelse till Kinna