Log in
  1. Home
  2. Apartments
  3. Lidingö
  4. 3 rooms
  5. Baggeby-Larsberg
Yesterday
3 room apartment of 75 m²
Larsbergsvägen, 181 39 Lidingö, Baggeby-Larsberg - 8th floor
Monthly net rent
15 000
kr
15 000 kr.
Utilities
500 kr.

Available from
5 June 2026
Rental period
1-11 months

Yesterday

3:a på Lidingö (Larsberg) uthyres – 2 månader sommaren 2026

Jag hyr ut min ljusa och välplanerade lägenhet i Larsberg på Lidingö under perioden 5 juni – 31 juli 2026. Lägenheten är ca 75 kvm och har ett lugnt och trevligt läge med fantastisk utsikt över Lidingös inlopp. Passar perfekt för dig som söker ett tillfälligt boende under sommaren, exempelvis för arbete, projekt eller mellan boenden. Om bostaden * Ca 75 kvm * [3 rum / fyll i exakt antal om du vill] * Ej möblerad * Parkering ingår * El och wifi ingår i hyran * Nära kommunikationer: buss och Lidingöbanan med smidig anslutning till Stockholm city * Lugnt område nära vatten och natur Hyra 15 000 kr/månad Deposition enligt överenskommelse Vem jag söker Jag söker en skötsam och ansvarsfull person eller ett par med stabil ekonomi. Rökfri prioriteras. Skriv gärna några rader om dig själv: * Vad du arbetar med eller studerar * Varför du söker boende under perioden * Referenser om det finns Övrigt * Uthyrning sker med avtal * Tidsbegränsad uthyrning (ingen förlängning) * Inflytt 5 juni 2026 📩 Skicka gärna ett meddelande och berätta lite om dig själv vid intresse.

About property

Property type
Apartment
Size
75 m²
Rooms
3
Floor
8th

Rental period
1-11 months
Available from
5 June 2026
Monthly net rent
15 000 kr.
Utilities
500 kr.
Deposit
30 000 kr.
Creation Date
2026-05-11
Listing-id
6584979
Search Agent
Your search:
Lidingö, Baggeby-larsberg, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BostadsPortal
Approved by BankID
1 advertisement
Last active: 3 days ago
Profile created: 3 days ago
Monthly net rent
15 000
kr
15 000 kr.
Utilities
500 kr.

Available from
5 June 2026
Rental period
1-11 months
Search Agent
Your search:
Lidingö, Baggeby-larsberg, Apartments
Send me alerts based on these search criteria - for free!
Landlord
Approved by BostadsPortal
Approved by BankID
1 advertisement
Last active: 3 days ago
Profile created: 3 days ago
Monthly net rent
15 000
kr

Other results in Lidingö

3 rm. apartment of 77 m²
Sticklinge, Kompassvägen
12 426 kr.16 hours ago

Popular search terms

All in Apartments