1. Start
 2. Hyresrätter
 3. Lägenheter
 4. Stockholms län
 5. Stockholm
 6. A2455877
 
3 rums lägenhet i Stockholm

Hyresrätt: Ledig lägenhet, 3:a, tillsvidare, Stockholm


Ett stenkast från Mälarens glittrande vatten uppförs just nu det ytterst exklusiva projektet Balneum med beräknad inflytt år 2018. Fastigheten och lägenheterna är ritade av den prisade arkitekten Andreas Martin-Löf och har genomgående en stram och stilren linje med förstklassiska tillval och gedigna materialval.

Denna dröm-fyra bjuder på stora fönster åt två håll, rejäl takhöjd och balkong och vardagsrum med sjöutsikt. Stora sociala ytor med kök och vardagsrum i ett. Köket är toppmodernt med snygg, grå skåpsinredning och rejäl stenbänk i lyxig terrazzo. Badrum och gästtoalett klädda i snygg granitkeramik. I badrummet finns både dusch och badkar med sjöutsikt samt tvättmöjligheter.

Tre st sovrum med bra förvaring.

Föreningen satsar på avkoppling och lyxiga faciliteter utöver det vanliga. I fastigheten finns garage, kylrum för matvaror och dessutom erbjuds medlemmarna fri tillgång till husets SPA med inomhuspool och utgång till soldäck. Som grädde på moset kommer också en fritidsbåt finnas till förfogande i föreningen.

Se mer om projektet på föreningens hemsida: [hemsida]
Klicka på "Boka Nu" för att hyra lägenheten!
Få nya bostäder som denna direkt på mejl Börja bevaka

Fakta

 • Boendetyp

  Lägenhet
 • Hyra
  Lån

  24 999 kr
 • Antal rum

  3
 • Hyresperiod

  Tillsvidare
 • Inflyttning

  2018-10-12
 • Postnr

  117 68
 • Postort

  Stockholm
 • Kommun

  Stockholm
 • Län

  Stockholm
 • Referensnr.

  A2455877
 • Uppdaterad

  2018-11-26

3 rums lägenhet i Stockholm

Hyresrätt: Ledig lägenhet, 3:a, tillsvidare, Stockholm

STOCKHOLM

Hyresrätt, Lägenhet, 24 999 kr ,


Ett stenkast från Mälarens glittrande vatten uppförs just nu det ytterst exklusiva projektet Balneum med beräknad inflytt år 2018. Fastigheten och lägenheterna är ritade av den prisade arkitekten Andreas Martin-Löf och har genomgående en stram och stilren linje med förstklassiska tillval och gedigna materialval.

Denna dröm-fyra bjuder på stora fönster åt två håll, rejäl takhöjd och balkong och vardagsrum med sjöutsikt. Stora sociala ytor med kök och vardagsrum i ett. Köket är toppmodernt med snygg, grå skåpsinredning och rejäl stenbänk i lyxig terrazzo. Badrum och gästtoalett klädda i snygg granitkeramik. I badrummet finns både dusch och badkar med sjöutsikt samt tvättmöjligheter.

Tre st sovrum med bra förvaring.

Föreningen satsar på avkoppling och lyxiga faciliteter utöver det vanliga. I fastigheten finns garage, kylrum för matvaror och dessutom erbjuds medlemmarna fri tillgång till husets SPA med inomhuspool och utgång till soldäck. Som grädde på moset kommer också en fritidsbåt finnas till förfogande i föreningen.

Se mer om projektet på föreningens hemsida: [hemsida]
Klicka på "Boka Nu" för att hyra lägenheten!
För att zooma in krävs ett bevakningsmail
För att se vägbeskrivningen krävs ett bevakningsmail
För att zooma in krävs ett bevakningsmail
Karta och vägbeskrivning
 • Lägenheter i Söderort
 • Antal visningar av annonsen 34
 • Nya 3:or i snitt per vecka 39
 • Genomsnittshyra för 3:or 10 214 kr
Statistiken är baserad på BostadsPortals annonser
Support
Blogg